Krajina, brouci a jiné fotky z posledních dní

Léto právě zasáhlo prvními (a doufejme, že ne posledními ;-)) vedry a mnou praktikované výlety na kole spolu s foťákem se tak musely posunout o několik hodin blíže k noci (což mně ale vůbec nevadí, já noční jízdy rád :-)). Zde mám na ukázku pár snímků vyfocených v posledních týdnech ještě za světla. Jinak samozřejmě dále průběžně přidávám některé snímky do mé fotogalerie přírody.

Prozatím jsou veškeré moje fotky pořízené z ruky, pouze pro pár z nich posloužil jako stativ batoh. Fotky jsou naprosto minimálně upravené – fotím zásadně do RAWu a z něj potom případně ladím detaily podle potřeby před „vyvoláním“. Snad se budou líbit. Červenec se blíží a spolu s ním bude také v plném rozkvětu příroda kolem, už se nemůžu dočkat. Bude ale potřeba objevit nějaká nová místa na focení. Teď už jenom počkat, dokud nedorazí objednaný stativ spolu s dálkovým odpalovačem pro foťák z dealextreme.com, a můžu se pustit do plnohodnotného focení HDR pomocí bracketingu :-).

A jaké období a prostředí máte pro focení nejraději vy? Chodíte s foťákem ven pouze za účelem fotografování, nebo si berete aparát „pro strýčka Náhodu“? 🙂

Pomohl vám článek? (Ne)líbil se vám? Věnujte mi prosím ještě chvilku a ohodnoťte jej pomocí hvězdiček vpravo níže či přispějte do komentářů. Jakákoliv zpětná vazba je vítána. Pokud si myslíte, že by článek mohl být užitečný i pro ostatní, sdílejte. Děkuji :).

Krajina, brouci a jiné fotky z posledních dní
Ohodnoť článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *